0532.ua

НА РИНКАХ ЛУБЕН ОБЛАШТУЮТЬ МІСЦЯ ДЛЯ СТИХІЙНИХ ТОРГІВЦІВ

Лубенська міська влада продовжує боротися зі стихійною торгівлею у місті

Під час наради у Лубенському міськвиконкомі чиновники обговорили питання поліпшення роботи із забезпечення громадського порядку на території міста. Так, присутні порушили й питання щодо посилення роботи з ліквідації стихійної торгівлі. Міський голова Олександр Грицаєнко зазначив, що влада запропонує стихійникам переміститися з торгівлею на спеціально облаштовані місця на міському ринку. З цим погодився й директор КП «Міський ринок» Олександр Семенюта, який зобов’язався створити відповідні умови для торгівлі.

Як повідомили у прес-службі Лубенської міської ради, частково ця робота вже зроблена. А ще у планах міської влади — створити впорядковані міні-ринки у кожному мікрорайоні Лубен.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать