Полтавські лісівники із школярами відзначили День лісу

Тематичні заходи з відзанчення Міжнародного дня лісу відбулися в усіх лісгоспах області. Кожне лісогосподарське підприємство підготувало ряд цікавих та неординарних лекцій та тематичних зустрічей із школярами, через які пропагували любов та бережне ставлення до лісу.

Так, працівниками ДП «Миргородський лісгосп» для вихованців Гоголівського шкільного лісництва було проведено цікаву та змістовну екскурсію до Гоголівського лісорозсадника та розвішено шпаківні для птахів. Також у рамках заходів школярів Шишацького учнівського лісництва ознайомлено з виробничою діяльністю ДП «Миргородський лісгосп» та проведено лекцію на тему лісовирощування у відділі лісового господарства, а закріпленням Міжнародного дня лісу стало вивішування майстерно підготовлених шпаківень, щоб весна із веселим щебетом пернатих швидше приходила до нашого краю.

Лісівники ДП «Диканське ДЛМГ» завітали до школярів 5-8 класів Диканської гімназії №1 імені М.В. Гоголя з пізнавальною бесідою. Фахівці лісового господарства ознайомили дітлахів з історичними та лісівничими фактами про Міжнародний день лісу, а також повідомили, що розпочинається Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», а тому школярі можуть активно долучитися до благородної справи – саджати дерева. Крім того, учням та їх наставникам було презентовано лісову періодику, що містить ряд корисної інформації: газету «Лісове та мисливське господарство Полтавщини», газету «Природа і суспільство», «Лісовий і мисливський журнал».

Також цього дня працівники ДП «Гадяцький лісгосп» організували ряд лекцій для навчальних закладів Гадяцького району. Побували в Гадяцькій гімназії, Петрівсько-Роменській, Велико-Будищанській, Лютенській ЗОШ. У кожній школі розповіли дітям про значення лісу у житті людини, його функції та роль для стабільного розвитку всієї природи, а в Лютенській ЗОШ, де навчаються вихованці шкільного лісництва, провели цікаві тематичні заняття та лісівничі вікторини.

Крім того, до Дня лісу працівники ДП «Новосанжарський лісгосп» озеленили парк Перемоги у центрі Нових Санжар. Молоденькими саджанцями доповнили парк селища, аби через кілька років у затишку, під розкішним гіллям дерев місцеві жителі з радістю відначали величний День Перемоги.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов