ОЛЕКСАНДР МАМАЙ РОЗПОВІВ ПРО ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ПОЛТАВСЬКИХ ТРОЛЕЙБУСІВ

У Полтаві тролейбуси їздитимуть до 23 години

Міський голова Полтави Олександр Мамай розповів про ремонт тролейбусів та перспективу розвитку цього виду транспорту:

— Зараз на лінії працює 50 тролейбусів. У минулому році ми придбали 10 нових тролейбусівна суму 17 мільйонів гривень, а 5 — капітально відремонтували. На цей рік плануємо відремонтувати ще 5. Тому практично половина рухомого складу КП «Полтаваелектроавтотранс» буде оновлена. Керівництво підприємства дбає про те, щоб полтавці комфортно та зручно пересувались по місту.

До того ж Олександр Мамай запевнив, що влада не змінюватиме тариф на проїзд у тролейбусах. Тобто вартість проїзду так і залишиться 1,25 грн. При цьому всі пільги на безкоштовний проїзд збережуться.

Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, очільник міста зазначив, що у поточному році купувати нові тролейбуси місто не планують, але продовжуватиметься їхкапітальний ремонт:

— На базі комунального підприємства уже капітально відремонтовано восьмий тролейбус, — прокоментував Олександр Мамай. — Цього року кошти ми зосередили на ремонті доріг та соціальних програмах. Запас ходу нових та відремонтованих тролейбусів вистачить, як мінімум, на два роки. Тому таким способом ми маємо змогу зосередити кошти на більш термінових проблемах міста. Але в майбутньому звичайно ж міська влада буде купувати нові тролейбуси.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов