ЗБАНКРУТІЛИЙ БАНК «ТАВРИКА» ПОЧАВ ПОВЕРТАТИ ГРОШІ СВОЇМ ВКЛАДНИКАМ

Банк «Таврика», який збанкрутував, почав виплачувати борги своїм вкладникам через «Райффайзен Банк Аваль»

Хоча банкротство й викликало великий резонанс й невдоволення вкладників, які вимагали повернення грошей на мітингах, зараз вони можуть повернути свої заощадження у відділеннях «Райффайзен Банк Аваль».

Хоча Полтавський філіал банку «Таврика» припинив своє існування ще 18 березня, у відділеннях «Райффайзен Банк Аваль» відсьогодні можна отримати кошти. Як повідомили у прес-службі банку «Таврика», відшкодування коштів за вкладами проводитиметься з 27 березня по 14 травня через установи «Райффайзен Банк Аваль». В подальшому виплати суми відшкодування здійснюватимуться за індивідуальними зверненнями до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

В Полтавському відділенні «Райффайзен Банк Аваль» зазначають, що дійсно виплати вже почались й люди вже отримують свої вклади. Термін закінчення виплат назвати не можуть, бо виплачувати будуть до того моменту, поки це буде потрібно.

Щоб отримати відшкодування у банку-агенті потрібно пред’явити паспорт (або інший документ, що посвідчує особу) та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Відшкодування також виплачуватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

У «Райффайзен Банк Аваль» повідомили, що люди вже звертаються та отримують виплати. Черг немає.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов