Рятувальники роз’яснюють населенню як запобігти пожежам

З початку року на території області виникло 295 пожеж з них 215 у житловому секторі. Вогонь забрав життя 17 людей.

Аби запобігти пожежам які виникають у житловому секторі та зменшити кількість травмування чи загибелі людей внаслідок них рятувальниками Управління ДСНС у Полтавській області спільно з депутатами сільських, селищних та міських рад, працівниками соціального захисту населення та ЗМІ проводиться подворовий обхід населених пунктів області. Особлива увага приділяється помешканням де проживають багатодітні родини, а також одинокі та неблагонадійні громадяни. Під час рейдів працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій з’ясовують, наскільки мешканці будинків обізнані з правилами пожежної безпеки, та розказують як необхідно діяти в разі виникнення пожежі. Рятувальники під час роз’яснювальної роботи попереджають про небезпеку використання відкритого вогню та звертають увагу на дотримання правил безпеки під час експлуатації печей, газового обладнання та електроприладів.

Подібні відпрацювання проводяться регулярно по всій області. Рятувальники надіються, що люди будуть приймати усі запропоновані ними заходи по збереженню свого житла, майна, а головне, власного життя.

Державна служба з надзвичайних ситуацій наголошує: нерозуміння та халатне відношення до дотримання правил безпеки дуже часто обертається великою бідою. Також нерідко через невміння діяти в екстремальних ситуаціях громадяни не можуть на початковій стадії ліквідувати займання та несвоєчасно викликають рятувальні служби.

Пам’ятайте! Порушення елементарних правил безпеки призводить до втрати нажитого довгими роками майна та може забрати Ваше життя. Бережіть власне та життя близьких людей.

УДСНС у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов