Студенти ПНПУ допомогли полтавцям які потребують підтримки

Поряд із нами живуть люди, які не витримують викликів долі, потребують нашого розуміння та підтримки, тому ми не можемо бути байдужими!

Саме з таким закликом Студентська рада факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради влаштували благодійну акцію для клієнтів Центру адаптації для бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

За словами студентів-активістів, після оголошення акції на своєму факультеті чекати на її результати довелося недовго. Багато молоді відгукнулося одразу. Тож протягом двох тижнів збирали речі, одяг, іграшки, побутові товари, засоби особистої гігієни, продукти харчування. Активісти студентської ради приїхали, щоб передати зібрані речі та поспілкуватися з жителями Центру, адміністрацією закладу.

Для студентів влаштували екскурсію Центром, показали нові кімнати для адаптації чоловіків та жінок, кімнати матері і дитини, познайомили з його клієнтами.

Працівники управління у справах сім'ї, молоді та спорту щиро вірять, що у майбутньому дана акція стане традиційною, до неї планується залучити інші навчальні заклади міста та якомога більше студентської молоді.

Центр почав свою роботу 16 грудня 2011 року. За цей період, його послугами скористалися 262 бездомних особи, станом на 25 березня 2013 року в Центрі проживає 32 особи. Нічліжна кімната нараховує 23 місця, у кімнатах адаптації – 14 місць, у кімнатах матері та дитини – 2 місця.

З 22 жовтня 2012 року розпочато облік та реєстрація бездомних осіб за адресою Центру: на обліку 47 осіб (видано посвідчення бездомної особи); зареєстровано 19 осіб (реєстрація в паспорті).

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов