Прокурор Полтави Андрій Стойка вимагає підвищити протидію злочинам у молодіжному середовищі

Стан додержання законодавства у сфері захисту прав і свобод дітей, протидії злочинам у молодіжному середовищі обговорили на міжвідомчій нараді у прокуратурі Полтави керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів міста.

У своєму виступі прокурор Полтави Андрій Стойка зазначив, що попри зменшення кількості грабежів, хуліганства, шахрайств, злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, упродовж останніх двох років високою залишається питома вага крадіжок, вчинених дітьми (57% від загальної кількості зареєстрованих злочинів). Третина злочинів на території міста вчиняються неповнолітніми, які ніде не працюють і не навчаються.

«Потребує невідкладного переорієнтування профілактична робота уповноважених органів і служб виконавчого комітету міської ради з дітьми, які вступили у конфлікт із законом. На сьогоднішній день ця робота зведена до номінального обліку та складання списків дітей цієї категорії», - зазначив А. Стойка.

Прокурор Полтави залишився незадоволений роботою органів внутрішніх справ обласного центру. Адже основні зусилля ними приділяються не попередженню, а розкриттю вже вчинених неповнолітніми злочинів.

«Профілактична діяльність працівників кримінальної міліції у справах дітей носить формальний характер і зводиться до взяття на облік підлітків та проведення з ними бесід. Водночас соціальні зв’язки неповнолітніх не вивчаються, питання перед органами влади і місцевого самоврядування про забезпечення соціального супроводу дітей не ініціюється», - наголосив А. Стойка.

За результатами роботи учасники наради прийняли постанову, якою передбачили проведення низки спільних узгоджених заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи щодо захисту прав і свобод дітей та протидії правопорушенням серед неповнолітніх.

Довідково: минулого року працівники органів прокуратури міста Полтави у сфері захисту прав і свобод дітей внесли у відповідні органи 92 акти прокурорського реагування. Поновили права понад 20 тис. дітей. Відшкодували на їх користь більше 4 млн. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов