АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ РЕКОМЕНДУВАВ ЗНИЗИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ У ТАХТАУЛОВОМУ ТА ЖУКАХ

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало комунальному підприємству «Спектр» Тахтаулівської сільської ради не зловживати монопольним становищем

Цього року КП «Спектр» Тахтаулівської сільської ради здійснило розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання. В АМКУ вирішили, що таке рішення — це порушення вимог Порядку формування тарифів на зазначені послуги. А саме: витрати з заробітної плати з нарахуваннями загальновиробничого, адміністративного та збуту персоналу не були розподілені по видам фактичної діяльності КП «Спектр», що призвело до збільшення відповідних витрат, які припадають на надання послуг з централізованого водопостачання. Такі дії підприємства призвели до підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання в порівнянні з попередніми: для населення на 47,3%; для бюджетних установ на 47,8%; для інших споживачів на 37,4%. Тарифи на послуги з централізованого водовідведення залишилися без змін.

Як повідомили у прес-службі Відділення, КП «Спектр» рекомендували в двотижневий термін здійснити розрахунок тарифів на послуги з централізованого з подальшим наданням їх для встановлення органу місцевого самоврядування.

Одночасно територіальне відділення рекомендувало Тахтаулівській сільській раді у місячний термін вжити заходи щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання для КП «Спектр», як того потребує чинне законодавство.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов