ОЛЕКСАНДР УДОВІЧЕНКО: ТЕ, ЩО МЕНЕ ЗНІМУТЬ З ПОСАДИ ГУБЕРНАТОРА, — ЦЕ ТОЧНО

Олександр Удовіченко прокоментував чутки з приводу свого звільнення з посади губернатора Полтавщини

Рівно три роки тому був підписаний Указ Президента України Віктора Януковича про призначення на посаду голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка. З цієї нагоди у гала-студії ОДТРК «Лтава» відбулася прес-конференція за участі губернатора нашого регіону.

— Те, що мене знімуть, — це точно. Чому я так кажу? Тому що я є обіймачем посади не виборної, а призначальної. Голова держави мене призначив на виконання певних функцій. Він зніме мене, якщо буде вважати це за потрібне. Усе інше — це, так сказати, наші полтавські «шняжки».

Чиновник відзначив, що головним претендентом на своє місце бачить Олега Бабаєва, мера Кременчука. За словами голови Полтавської ОДА, «у регіоні є багато достойних людей, які готові виконувати функції губернатора області. І тому до цього потрібно відноситися нормально і спокійно».

Олександр Удовіченко наголосив на тому , що сьогодні немає підстав для того, аби негативно оцінювати роботу влади тут, у полтавському регіоні. Він же, зі свого боку, намагається своїми діями не давати ніякого приводу для критики ні себе, як посадової особи, ні себе, як людини.

— А все інше це — якраз і нормально, коли суспільство цікавиться і посадою голови адміністрації і моєю особистою фізіономією, — прокоментував Олександр Удовіченко. — Це говорить про те, що немає байдужості. Це значить, що ми щось робимо. Чи так, чи не так, але людей це цікавить. Тому кожен повинен бути готовий, що, якщо він виконує якісь суспільні функції, то повинен встати і піти. А на його місце прийде інший, який зможе більш ефективно працювати чи забезпечити на іншому, вищому рівні виконання своїх функціональних обов’язків.

55 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов