У ПОЛТАВСЬКОМУ ПРИТУЛКУ «ЛЮБИСТОК» ПРОВЕЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД

Маленьким полтавцям подарували канцтовари та солодощі

Сьогодні в Полтавському обласному дитячому притулку «Любисток» відбувся благодійний захід, організований громадською організацією «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

Під час благодійного заходу із музичними пісенними номерами виступили вихованці притулку. Заклад організував для присутніх цікаві екскурсії.

Потім Віра Кальник — голова «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А. Кукоби та директор Фонду — Анатолій Лобач вручили дітям набір подарунків — ручки, зошити, кольоровий папір, картон, фарби, альбоми для малювання та фондівські блокноти, а також, цукерки та бісквіти. Про це повідомили у прес-службі Фонду.

До речі, Полтавський обласний дитячий притулок «Любисток» був заснований наприкінці 2002 року. Розрахований заклад на тимчасове перебування в ньому 50 дітей. Усі вони живуть разом. Найдовший термін перебування малечі в «Любистку» — 90 діб. Під час перебувають у притулку діти навчаються. Заклад має договір із 25-ою школою. Згідно з ним до дітей приходять вчителі. Навчання йде за шкільною програмою та з кожною віковою категорією окремо. Паралельно у притулку організовують для дітей різні спортивні та виховні заходу. На сьогоднішній день у притулку знаходиться 13 дітей, віком від — 3-18 років.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов