Раїса Богатирьова пообіцяла допомогти з продовженням будівництва обласного протитуберкульозного диспансеру

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак спільно з фахівцями фтизіатричної служби області взяв участь у першій телеконференції «Запитай у Міністра».

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова започаткувала серію телеконференцій з різних питань діяльності галузі охорони здоров’я. Перша телеконференція була присвячена підсумкам проведення тижня боротьби з туберкульозом.

Напередодні спілкування Раїса Богатирьова ознайомилася з діяльністю закладів фтизіатричної служби України, в тому числі і Полтавської області, вивчила звернення і пропозиції як медиків, так і пацієнтів.

У студіях Полтавського, Кременчуцького та Лубенського обласних протитуберкульозних диспансерів зібралися пацієнти та працівники фтизіатричної служби, які мали можливість прослухати інформацію, про практику роботи в інших регіонах.

Віктор Лисак попросив Міністра охорони здоров’я допомогти у вирішенні питання удосконалення комп’ютерного забезпечення пересувних флюорографів та продовження будівництва обласного протитуберкульозного диспансеру. Раїса Богатирьова пообіцяла допомогти у вирішенні обох питань.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать