Понад 7 млрд грн. надійшло до бюджету за результатами позовної роботи полтавських податківців

На даний час на розгляді в судах різних інстанцій перебуває 2247 справ, стороною в яких виступають органи державної податкової служби області на загальну суму понад 3,8 млрд.грн.

Питома вага позовів за ініціативою податкових органів – припинення державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності внаслідок не звітування протягом 12 місяців та (або) відсутності за місцезнаходженням. Правові підстави даної позовної роботи визначені Податковим Кодексом України та ст. 38 ЗУ №755 від 15.05.03 „Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців”. Юридичними наслідками проголошення даного рішення судом – є втрата статусу платника податків та початок процедури ліквідації СГД. Так протягом 2012 року судами винесено 3474 рішень, якими задоволені вимоги податкових органів. За два місяці 2013 року 440 рішень суду свідчать про початок ліквідації платників податків.

Загалом за результатами проведеної позовної роботи протягом двох місяців 2013 року до бюджету надійшло 7,4 млн. грн., що на 2,5 млн. грн. більше ніж у минулому році. У 2013 році судами порушено провадження в 482 справах за позовами податкових органів Полтавщини на суму 46,4 млн. грн., при цьому платники податків звернулись з 132 позовами про визнання недійсними визначення податкових зобов’язань на суму 551 млн.грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов