«Батискаф» продовжується на Полтавщині

Вберегти молодь від вживання наркотиків завжди було одним з найбільших прагнень української міліції. Тому складно недооцінити ту користь, яку приносить ініційована МВС протидія розповсюдженню наркотичних засобів у навчальних і розважальних закладах.

Так, у рамках цієї програми, завдяки зусиллям працівників сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків (СБНОН) Зіньківського райвідділу міліції Полтавщини вдалося запобігти схилянню молоді до вживання наркотиків. Міліціонери встановили, що 18-річний учень одного з навчальних закладів Зінькова намагався спокусити свого, на два роки молодшого, товариша до паління канабісу. Наразі розпочате кримінальне провадження за частиною 2 статті 315 Кримінального кодексу України (схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів неповнолітнього). Згідно з санкціями цієї статті, спокуснику загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 12-ти років.

Не поступаються у пильності своїм колегам із Зінькова оперативники сектору БНОН Крюківського районного відділу міліції. Стараннями правоохоронців, у 18-річного студента ПТУ в місті Кременчук було знайдено і вилучено два паперових згортки вагою близько 9 г. У них знаходилася речовина рослинного походження, зеленого кольору, зовні схожа на наркотичну. Наразі розпочате кримінальне провадження за частиною1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання , перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Ця стаття передбачає покарання у вигляді штрафу, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Не менш важливою та корисною за вищезгадану програму є низка оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Батискаф». Яскравим підтвердженням цьому є той факт, що 19 березня міліціонери відділу БНОН Полтавського міського управління звернули увагу на підозрілого громадянина. При перевірці отриманої правоохоронцями інформації, у підозрілого 25-річного чоловіка, на території одного з полтавських кафе-барів, було виявлено та вилучено 5 пігулок комбінованого лікарського засобу «ПАРА – ТРАЛ». Як пояснив сам затриманий, у даних пігулках містився «Трамадол». За фактом розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання , перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). За цією статтею, відвертому полтавцю світить також обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той же строк.

Втім, правопорушення, пов'язані з наркотичними речовинами, можна знайти не лише в барах та на дискотеках. Уважність оперативників управління БНОН УМВС, які проводили оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Батискаф», розповсюджується також і на аптеки. Саме в одній з аптек міста Карлівка правоохоронцями були виявлені незаконно виготовлені рецепти. У цих рецептах містилися неправдиві відомості на отримання лікарського психотропного препарату «Сибазон №10», видані місцевим 46-річним лікарем. За даним фактом розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 319 Кримінального кодексу України (незаконна видача рецепта на право придбання наркотичних засобів або психотропних речовин з корисливих мотивів чи інших особистих інтересах). Санкція передбачає покарання від штрафу, до 3-х років обмеження волі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов