Полтавець підробив диплом, щоб вести гурток в школі

Нещодавно до Київського районного відділу міліції міста Полтави зі слідчого відділу УСБУ України в Полтавській області за підслідністю надійшли матеріали досудового розслідування злочину, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

У матеріалах зазначалось, що працівниками служби безпеки Полтавщини були отримані дані, які свідчать про те, що мешканець міста Полтави, 1962 року народження, з метою отримання посади тренера-викладача з футболу в одній із шкіл міста Полтави, у 2008 році надав адміністрації даного навчального закладу завідомо підроблений диплом про здобуття вищої освіти. Для перевірки достовірності інформації, до вищого навчального закладу, у якому, згідно з документами про освіту, свого часу навчався даний чоловік, були направлені відповідні запити. У відповідях, які отримали правоохоронці, зазначалось, що диплом про здобуття вищої педагогічної освіти за спеціальністю «Фізична культура і спорт» із вказаним номером ніколи не видавався, більше того, даний чоловік взагалі ніколи не навчався у даному навчальному закладі.

Під час допиту, який в рамках досудового розслідування проводив слідчий Київського РВ ПМУ, «тренер» свою провину визнав. Відповідно до санкції частини 4 статті 358 Кримінального кодексу України, за використання завідомо підробленого документа тепер його чекає покарання у виді штрафу, арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов