З квітня у касах Укрзалізниці продаватимуть іменні квитки

При посадці на потяг громадяни матимуть пред’явити документ, що посвідчує особу пасажира

З 6-ого квітня у квитках на проїзд у залізничному транспорті вказуватимуть прізвище, ім’я та по-батькові пасажирів. Про це ЗМІ повідомила завідувач квиткових кас Південного вокзалу м. Полтави Людмила Задолинна:

— З 00:00 годин 6-ого квітня вводиться продаж іменних проїзних документів. Прізвище пасажира вноситиметься до квитків зі слів особи, що здійснює оплату. Але при посадці в поїзд пасажир повинен буде пред’явити крім квитка ще й документ, що посвідчує його особу. Щодо оформлення пільгових та безкоштовних квитків то їх продаж, як і раніше, здійснюватиметься за документом, що посвідчує право на пільги. Дані заходи проводяться внаслідок переходу на літній час, щоб уникнути перепродажу квитків та унеможливити спекуляцію.

Також Людмила Задолинна відзначила, що на квитки, куплені до 06.04.2013 року, документи при посадці не вимагатимуть. Навіть якщо дата поїздки призначена на 6 квітня і далі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать