Представники 6 країн переймають досвід у Полтавського турбомеханічного заводу

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Бориса Галушка відбулася науково-практична конференція „Нові розробки і проекти ПАТ „Полтавського турбомеханічного заводу” для теплової енергетики України, країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Керівники підприємств з України, Росії, Білорусі, Узбекистану, Казахстану та Молдови зібрались сьогодні в Полтаві, щоб перейняти досвід у АТ «Полтавський турбомеханічний завод».

Для гостей організували насичену одноденну програму, в рамках якої провели науково-практичну конференцію в Полтавській облдержадміністрації.

«Полтавський турбомеханічний завод є одним із потужних виробників складових до парових турбін (турбіни, які являються основою для виробництва електричної енергії), – зазначив заступник голови БОРИС ГАЛУШКО. – Тому ми покладаємо надії, що після сьогоднішніх заходів з цим підприємством більш активно працюватимуть інші країни».

Конференцію проводять у Полтаві не вперше, і надалі планують зробити її традиційною.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов