В Полтаві на території авіамістечка можуть з'явитися спорткомплекс та соціальний гуртожиток

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та представників громадськості провів виїзну нараду з питання раціонального використання майна колишньої авіадивізії в м. Полтаві.

На території авіамістечка діє комунальна установа „Музей дальньої авіації”, що є родзинкою для туристів та гостей Полтави. Поряд розташовані споруди, які знаходяться на балансі Міністерства оборони України. За тривалий час не використання за призначенням ці будинки занедбані і потребують капітального ремонту, а відповідно значного фінансування для відновлення.

Валерій Пархоменко виступив ініціатором передачі зазначених споруд в комунальну власність області. „Земельна ділянка та будівлі, що знаходяться на ній, дозволяють нам побудувати цілий спортивний комплекс, а також соціальний гуртожиток чи будинок сімейного типу”, - сказав Пархоменко.

За результатами наради дано доручення вивчити пропозиції щодо ефективного використання майна колишньої авіа дивізії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать