У Полтаві розпочався двомісячник чистоти і порядку

З 25-ого березня по 25-те травня у Полтаві наводитимуть чистоту

Від сьогодні, 25 березня, полтавці долучилися до двомісячника чистоти та порядку. До речі, у Кременчуці акція стартувала ще 13 березня. Так, місто на Дніпрі приведуть у належний санітарний стан до 18 травня.

У Полтаві ж підрозділи міськвиконкому та підприємці наводитимуть порядок за Розпорядженням Олександра Мамая по 25-те травня. Для виконання завдань двомісячника створять оперативний штаб по керуванню заходами. Міська влада залучить до участі в акції колективи підприємств, організацій, установ, учбових закладів, а також громадські організації міста. Районним радам потрібно розробити та затвердити районні заходи з благоустрою та приведення в належний санітарний стан територій районів. Окрім цього Полтавському міському управлінню ДАІ дали завдання забезпечити можливість проведення робіт на автодорогах з інтенсивним рухом транспорту.

До того ж міська влада рекомендує міському центру зайнятості долучити до двомісячника безробітних громадян, які перебувають на обліку в Центрі. Громадські роботи будуть оплачуваними.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов