Звернення до водіїв та керівників підприємств, що здійснюють транспортні перевезення

Звернення до водіїв та керівників підприємств що здійснюють транспортні перевезення

У зв’язку із значним погіршенням погодних умов (снігопади, хуртовини, вітер 17-22 м/с) введено тимчасові обмеження на проїзд транзитного автотранспорту через місто Київ.

На час обмеження руху в приміській зоні при в’їзді в місто Київ на автошляхах державного значення в Одеському, Житомирському,  Коростеньському, Чернігівському, Харківському та Обухівському напрямках організовані місця тимчасової стоянки (відстою) великовантажної техніки.

З метою недопущення утворення автомобільних заторів, попередження надзвичайних ситуацій, аварій та випадків переохолодження людей на автодорогах водіям та керівникам підприємств та організацій, що організовують та здійснюють транспортні перевезення рекомендуємо змінювати маршрути руху транзитного автотранспорту в обхід міста Києва, або перенесення на декілька днів таких рейсів.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян усвідомити небезпеку, яка вас оточує, і дбайливо ставитися до власного здоров'я та здоров'я близьких

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать