В області готуються до відзначення 17-річниці Конституції України

Як на Полтавщині відзначатимуть 17-річницю Конституції України, обговорювали сьогодні на нараді у заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка.

„Такі свята як День Свободи та Соборності, День Конституції, День Незалежності України утверджують державність країни та захист прав її громадян. Заходи, які ми готуємо до Дня Конституції України, повинні охопити всі категорії населення, а особливо молодь, дітей, яким необхідно показати приклади патріотизму, любові та вірності своїй Вітчизні”, -сказав Валерій Пархоменко.

На нараді затвердили обласний план заходів щодо підготовки та відзначення в області 17-ї річниці Конституції України. Відповідно до нього забезпечать упорядкування, благоустрій та відповідне тематичне оформлення населених пунктів області, закладів освіти та культури.

Також запропонують організаціям, установам, об’єднанням громадян установити (вивісити) 28 червня 2013 року на будівлях Державний Прапор України.

Серед запланованих заходів: проведення засідань «круглого столу», науково-практичних семінарів і конференцій, демонстрацій фільмів, виставок фотодокументів, ряду всеукраїнських, обласних та районних спортивних змагань, організація тематичних виставок-оглядів.

В обласному та районних центрах, населених пунктах області пройдуть урочистості з покладанням квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать