У Комсомольську нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС та матерів-героїнь

Під час чергової сесії Кременчуцької міськради семеро ліквідаторів отримали статус «Ветеран військової служби»

З урочистих привітань розпочалася 31 сесія Комсомольської міської ради. Так, трьох жінок нагородили Почесним званням України «Мати-героїня». Згідно з Указом Президента України нагороду отримали комсомольчанки Н.А. Павельчук, Н.О. Вознюк, О.М. Мормоль — за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Міcький голова Сргій Супрун привітав багатодітних мам із заслуженими нагородами та вручив жінкам посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» і квіти. Мер побажав їм здоров’я, усіляких гараздів та благополуччя у родинах.

До того ж на засіданні сесії депутати міськради вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЭС. Міський голова вручив ліквідаторам нагрудні знаки «Ветеран військової служби» та подякував їм за подвиг. Статус «Ветеран військової служби» отримали Бачурін Віктор Анатолійович, Бондаренко Олександр Юрійович,

Веклич Сергій Іванович, Макан Григорій Григорович, Стеценко Юрій Олександрович, Яковлєв Олександр Олександрович, Ярмак Іван Олексійович.

Далі депутати розглянули ряд важливих питань, що стосуються внесення змін до показників міського бюджету на 2013 рік, затвердження розміру статутного капіталу та доповнень до статуту ряду комунальних підприємств міста. У ході засідання було затверджено рішення про передачу на баланс КВП «Комсомольськтеплоенерго» майна, прийнято у власність територіальної громади м. Комсомольська об’єкт соціальної інфраструктури — обладнання для скейт-парку. На сесії було затверджено і склад нової громадської ради при Комсомольській міській раді на 2013-2015 роки у кількості 26 осіб.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов