Міська влада Кременчука підписала меморандум з британською компанією

У Кременчуці підписали Меморандум про взаєморозуміння з британською компанією Overseas Merchandising Corporation Ltd.

Учора у Кременчуці підписали Меморандум про взаєморозуміння із компанією-кандидатом, що має координувати діяльність іноземних інвесторів у рамках Індустріального парку.

Зустріч відбулася у міськвиконкомі. Нагадаємо: міська влада займається створенням індустріального парку «Центральний» вже другий рік. Метою цього є забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності Кременчука, активізації в ньому інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць для мешканців міста тощо.

Так, з першим претендентом на місце такої керуючої компанії уже підписали Меморандум про взаєморозуміння уже підписали. У процедурі підписання взяли участь перший заступник міського голови Андрій Погрібний, в особі якого була представлена Кременчуцька міська рада; Хеманта Кумара Патака, в особі якого була представлена британська компанія Overseas Merchandising Corporation Ltd, Дмитро Лєта, який представив Державну бюджетну установу «Полтавський регіональний центр з інвестицій та розвитку», а також директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Кременчуцької міської ради Андрій Мельник. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради.

Тепер же Overseas Merchandising Corporation Ltd. бере на себе зобов’язання готувати сучасні проекти і планування, екологічно чисті технології для будівництва та розвитку інфраструктури, що відповідають сучасним міжнародним стандартам та чинному законодавству України. Якщо компанія переможе, Кременчуцька міська рада надаватиме технічну, екологічну, геологічну та іншу інформацію, необхідну для реалізації проекту. При цьому Державна бюджетна установа «Полтавський регіональний центр з інвестицій та розвитку» спільно з комунальним підприємством «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку «Кременчук Інвест» забезпечуватимуть узгодження проектів компанії Overseas Merchandising Corporation Ltd. та сприятимуть функціонуванню «Єдиного вікна» для компанії Overseas Merchandising Corporation Ltd. в рамках Кременчуцького Індустріального парку «Центральний».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов