ТЕПЕР ЗА ЧЕРГОЮ ДО ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРАТОРІВ МОЖНА ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН

Кожен українець перш ніж піти до держреєстратора, може перевірити чергу через інтернет

На сайті Укрдержреєстру розміщено спеціальний розділ, у якому кожен громадянин може обрати найближчий орган реєстрації у своєму регіоні та побачити з якою швидкістю йде обслуговування заявників, а також переконатися у наявності черг.

Як повідомили у прес-службі Кабінету міністрів, фотозображення оновлюється щохвилини. У пікові години черга на одне вікно не перевищує десяти осіб, у той час як у другій половині дня у приміщеннях реєстраторів взагалі майже порожньо.

Наразі доступними для ознайомлення є органи державної реєстрації Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим, Волинської, Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Черкаської областей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать