В ОДА розглянули питання евакуації населення при руйнуванні греблі Кременчуцької ГЕС

Заступник голови облдержадміністрації, голова обласної евакуаційної комісії Борис Галушко провів її чергове засідання.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Михайла Андрусенка, в умовах відсутності планового фінансування на утримання і будівництво сховищ для населення і неповної забезпеченості жителів захисними спорудами в місцях, які мають об’єкти підвищеної небезпеки, основним способом захисту населення є евакуація і розміщення його у зонах, які є безпечними для проживання людей.

Серед питань евакуації населення найбільш складними для місцевих органів виконавчої залишаються питання евакуації населення у разі загрози або виникнення катастрофічного затоплення місцевості при руйнуванні греблі Кременчуцької ГЕС.

В зимово-весняний період від інтенсивного танення снігу та сильних злив, а також прибуття води із північних областей, в області можуть утворюватись зони затоплення по заплавах річок Сула, Псел, Удай, Ворскла, Оріль та інших малих річках та водоймищах області. За прогнозом в зону затоплення може частково або повністю потрапити 295 населених пунктів, в яких проживає 39,6 тис. чол., а також 14,4 тис. дворів та інших об’єктів господарювання, з яких необхідно евакуювати населення, тварин та майно. В разі потреби евакуація населення при весняній повені проводиться в стислі строки з таким розрахунком, щоб на час підняття рівня води люди були в безпечних місцях. Йшлося на засіданні також про прийом та розміщення евакуйованого населення на території області.

Заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко визначив основні завдання обласної евакуаційної комісії щодо готовності до виконання евакоприймальних заходів при виникненні надзвичайних ситуацій та зазначив, що ефективність евакуаційних заходів при виникненні надзвичайних ситуацій залежить від ретельного їх планування, підготовки і своєчасної подачі транспорту для вивозу населення із небезпечних районів, завчасного визначення району (місця) розміщення і всебічного життєзабезпечення евакуйованого населення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов