У Полтаві урочистим маршем відзначили річницю народження Івана Мазепи

Знову традиційно для Полтави вкотре відзначили річницю народження Івана Мазепи  урочистим маршем на честь видатного українського гетьмана, борця за Українську Державність та будівничого Української Церкви та культури.

Марш відбувся 20 березня 2013, о 18:00 в м.Полтаві,біля Білої Альтанки
в історичному центрі міста, зібралось півсотні молодих хлопців з громадського руху "Народний фронт Полтавщини". Попереду семеро чоловік розгорнули триметровий плакат з портретом Мазепи й рядками вірша Василя Симоненка "Лебеді материнства": "Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати. Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину".

Марш провели окремо від акції ВО Свобода,  
"Йдемо окремою ходою, бо не хочемо бачити політичних прапорів, - повідомив голова керівної ради громадського руху "Народний фронт Полтавщини" Станіслав Пєєв.

За сорок хвилин учасники пройшли центром міста до вулиці Сінна, на якій можуть встановити пам'ятник Мазепі.

Довідка:
Політичною метою великого гетьмана Івана Мазепи було об'єднання козацьких земель Лівобережжя, Правобережжя, Запорожжя, Слобожанщини і Ханської України в складі єдиної Української держави під гетьманським реґіментом та встановлення міцної гетьманської влади у становій державі європейського типу зі збереженням традиційної системи козацького устрою.

По закінченню акції був спалений радянський прапор, в знак протесту проти  звинувачення Мазепи як вродженого зрадника.

2

 3

 4

 5

 6

 7

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов