КП «Полтава-Сервіс»: наша господарська діяльність на речовому ринку повністю законна

В комунальному підприємстві показали на основі чого вони ведуть господарську діяльність на речовому ринку

Вчорашні заяви генерального директора ПрАТ «Полімпекс» Володимира Головка про незаконність знаходження комунального підприємства на території ринку були почути його візаві.

Начальник КП «Полтава-сервіс» Юрій Пантюх повідомив, що ПрАТ «Полімпекс» позивався на рішення позачергової 19-ї сесії Полтавської міськради від 30 січня 2012 року. А наразі комунальний ринок «Речовий» діє на підставі рішення Полтавської міськради 3 серпня 2011 року «Про організацію комунального ринку „Речовий“ на земельній ділянці у кварталі, обмеженому вулицями Фрунзе, Чапаєва, Новий Базар, Шевченка». У зв’язку із цим міська рада видала КП «Полтава-Сервіс» реєстраційне свідоцтво ринку від 16.08.2011р.

— Далі ми отримали договір оренди землі від 28 вересня 2011 року на підставі рішення міськради від 27 вересня 2011 року, — розповів Юрій Пантюх. — Свого часу саме на це рішення позивався ПрАТ «Полімпекс», але у нас є рішення Господарського суду Полтавської області від 02.12.2011р., де вирішено у позові відмовити. «Полімпекс» тоді оскаржив це рішення в Харківському апеляційному господарському суді, але суд 28 лютого 2012 року, розглянувши апеляційну скаргу позивача, постановив залишити її без задоволення. Тоді «Полімпекс» подав касаційну скаргу до Вищого господарського суду України, але знову суд, розглянувши матеріали справи, постановив постанову Харківського апеляційного господарського суду по справі Господарського суду Полтавської області залишити без змін, а касаційну скаргу без задоволення.

Передавши нам відповідні копії документів і показавши їх оригінали, Юрій Пантюх запитав:

— Якщо «Полімпекс» вважає рішення трьох судів незаконними, то на який закон вони тоді посилаються? Водночас, як видно із документів, наша діяльність законна і я не розумію, яким чином пан Головко хоче довести протилежне.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов