У Полтаві пройшов фестиваль зі спортивних бальних танців «Полтавський вальс-2013»

Обласна дитяча громадська організація «Клуб спортивного танцю «Авіа-данс» за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому в приміщенні дискотечно-виставкової зали міського Будинку культури провели ІІІ-й традиційний фестиваль зі спортивних бальних танців «Полтавський вальс – 2013».

Під час змагань було представлено танцювальні клуби з усієї України у різних вікових категоріях, які показали найвищий рівень підготовки. Змагання тривали протягом дня, на розсуд незалежної суддівської колегії були представлені виступи у різних танцювальних програмах.

Змагання проходили в чотири відділення: у першому брали участь діти, які роблять лише перші кроки у бальних танцях, у другому – пари Н-класу, тобто пари, танцювальний стаж яких – 1-4 роки, третє – пари більш високого рівня, а саме 5-6 рік навчання танцю і, нарешті, четверте – пари-професіонали, серед яких є навіть тренери. У фестивалі взяли участь понад 500 танцювальних дуетів з різних куточків України та світу.

У цьому році, вперше в нашому місті відбувалися міжнародні змагання, на яких були присутні 6 країн світу: Україна, Росія, Молдова, Польща, Грузія та Сполучені Штати Америки.

Переможцями в різних вікових категоріях були пари з нашого міста, а також пари з Києва, Харкова, Олександрії, Сум, Нової Каховки, Криму, Кіровограду, Тирасполя та ін.

По закінченню змагань відбулися показові виступи зірок танцювального світу та нагородження переможців змагань.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов