Завдяки втручанню прокуратури дитині-інваліду оформили спадщину

Прокуратура Ленінського району перевірила додержання законодавства щодо захисту прав дітей-інвалідів.

Як повыдомила прокурор прокуратури Ленінського району м. Полтави Оксана Солоп, було встановлено, що посадові особи Полтавської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 ім. Крупської неналежно здійснюють контроль за спадковим майном вихованців.

Зокрема, в інтернаті перебуває неповнолітня вихованка-інвалід, 1999 р.н. В інтересах дитини на школу-інтернат на ½ частку квартири склав заповіт громадянин К. У квітні 2011 року заповідач помер, а тому із цього дня, відповідно до ст. 1220 Цивільного кодексу України, державна нотаріальна контора відкрила спадщину останнього. Відтак інтернат мав вжити заходів щодо прийняття спадщини в інтересах неповнолітньої вихованки. І те, що заклад міг прийняти спадщину в передбачений законодавством шестимісячний термін, підтверджується копією листа нотаріальної контори, в якому право на прийняття спадщини було роз’яснене. Однак упродовж майже двох років з моменту відкриття спадщини посадові особи інтернату заходи щодо її оформлення не вживали. Лише за втручання прокуратури району спадщина була оформлена.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов