0532.ua

Всі оздоровчі заклади області перевірить санепідемстанція

При підготовці позаміських дитячо-оздоровчих закладів до роботи влітку необхідно найпершу увагу звернути на дотримання санітарно-епідеміологічних норм у них.

На цьому наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко на нараді з керівниками та власниками позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

“Перш ніж прийдуть у ці заклади діти потрібно провести 100% їхнього огляду санепідемстанцією”, – сказав Пархоменко.

Окремо він виділив харчування.

“Здоров’я дітей залежить від їхнього харчування. Чим коротшим буде шлях постачання продуктів від виробника до споживача, тим менші ризики, що вони зіпсуються”, – сказав Валерій Пархоменко.

«Виробників продуктів харчування варто обирати зважено. Адже сучасна цінова політика не завжди говорить про те, що продукт якісний, або відповідає певним стандартам», – порадив Валерій Пархоменко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать