Полтава зробить свій внесок у всесвітню годину Землі

Цьогоріч вже вчетверте Полтава долучиться до глобальної еко-ініціативи, яка об’єднує увесь світ. А саме, у суботу, 23 березня о 20:30 полтавці разом із людьми по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі. У Полтаві організаторами виступили активісти суспільного проекту «ЕкоЛтава». Таким чином небайдужі жителі нашої планети покажуть необхідність спільної протидії змінам клімату.

Кожен охочий та свідомий полтавець чи гість нашого міста зможе прийти до Білої Альтанки та взяти участь у різноманітних заходах. Це зокрема буде: 
- створення символічної фігури зі свічок;
- відпускання у небо ліхтарика з позитивним побажанням для всієї Землі;
- захоплююче споглядання трюків місцевих трейсерів;
- вогняне шоу від арт-групи "BURNOUT";
- пошук зірок через телескопи;
- релакс під акустичну музику в "Посиденьках";
- перегляд незвичних екокороткометражок!

Міська влада також підтримує ініціативу проведення заходів, присвячених Годині Землі 2012. Зокрема, планується вимкнення зовнішньої ілюмінацію на будинках міста – архітектурному ансамблі Круглої площі, Білій Альтанці та Свято-Успенському кафедральному соборі.

Ми обіцяємо цікаве спілкування з іншими учасниками акції :)
Приходьте тепло вдягнені та з палаючим серцем :)

Проте, якщо з тих чи інших причин ви не зможете прийти та залишитеся вдома, то не забудьте вимкнути світло на цю годину. Його можна присвятити спогляданню зірок, спілкуванню та іграм з друзями, душевному акустичному концерту під гітару або романтичній вечері при свічках. А головне - не обмежуйтеся тільки суботнім вечором. Нехай кожна година буде в якійсь мірі Годиною Землі - чи це економне споживання світла та води, або зібрана макулатура, чи посаджена рослина, чи періодична відмова від м'яса, чи придбання екоторби для покупок. Всі ці кроки ведуть нас до достойного майбутнього. Адже глобальна зміни клімату вже помітні неозброєним оком і тільки кожен з нас може їх зупинити щоденними усвідомленими діями. Світ не може більше чекати; і перший крок такий же простий, як вимкнути світло.

Деталі полтавської акції можна дізнатися на сторінці зустрічі у соціальній мережі VK.

Година Землі – це глобальна ініціатива з боротьби зі зміною клімату, організована Всесвітнім фондом природи. Ми закликаємо громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину 31 березня 2012 року о 20:30, щоб продемонструвати свою підтримку дій, спрямованих на боротьбу зі зміною клімату. Година Землі була започаткована в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. У 2008 році вже більш ніж 50 мільйонів людей у всьому світі долучилися до Години Землі. У 2009 та 2010 році Година Землі охопила більше 4500 міст у 128 країнах світу на всіх континентах, а у 2011 ця цифра сягнула 5200 міст у 135 країнах.

За більш детальною інформацією звертайтесь: http://vk.com/eko_ltava 

Координатори Години Землі 2013 у Полтаві

Макаров Дмитро Олена Ангелова

Моб: 095 11 71 691 vernamorta@gmail.com, 066 109 22 39

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов