За 5 днів у Полтаві працівники ДАІ затримали 15 нетверезих водіїв

Оковита не один раз призводила до непоправних наслідків у суспільстві, тим паче, коли мова йде про випадки, де за чужі гріхи калічать або втрачають життя зовсім невинні люди.

рацівники відділення ДАІ Полтавського міського управління не раз були свідками того, коли від безвідповідальних вчинків, під дією алкогольних напоїв, водії транспортних засобів перетворювалися у «злочинців на дорозі».

Тому, аби зупинити свавілля, яке створюють нетверезі водії на автошляхах, починаючи з 12 лютого і донині на території регіону працівники ДАІ проводять профілактичний захід під умовною назвою «П’яний водій - злочинець». Правоохоронці націлені на виявлення та документування фактів перебування нетверезих водіїв за кермом з максимальним використанням наявних технічних засобів, зокрема «Drager Alcotest», який визначає рівень алкогольного сп’яніння кермувальника. Хотілося б зазначити, що вище вказані заходи тривають і надалі.

Працівники відділення ДАІ міста Полтава лише за останні 5 діб (з 15 по 19 березня) виявили 15 випадків, коли за кермом автомобілів перебували водії в нетверезому стані. «Найпріоритетнішим завданням Державтоінспекції залишається – безпека дорожнього руху. Ми і надалі будемо проводити заходи, спрямовані на подолання правопорушень на автошляхах обласного центру, а особливо з водіями, які зухвало порушують їх» - говорить заступник начальника відділення ДАІ Полтавського міського управління Валерій Таран.

Шановні учасники дорожнього руху пам’ятайте, що дотримуючись Правил дорожнього руху – ми гарантуємо собі безпеку на дорогах. Адже ці життєві правила написані людським горем, а їх нехтування залишає по собі рани - як фізичні, так і душевні, які в декого болітимуть протягом всього життя.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов