Google допоможе мандрувати Полтавою

Компанія Google доповнила свої карти в Україні нової корисною інформацією. Тепер у Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Севастополі, Харкові, Черкасах і Чернігові користувачі можуть прокладати маршрути громадським транспортом.

Таким чином, в картах Google стали доступні покрокові маршрути проїзду на громадському транспорт. З їх допомогою можна знайти зупинки транспорту в своєму районі, прокласти маршрут з пункту А в пункт В. Крім просто прокладки маршруту, також можна отримати інформацію про час, який потрібен на дорогу, що дозволяє вибрати оптимальний маршрут проїзду по місту.

Щоб дізнатися, як доїхати до потрібного місця, достатньо позначити на картах Google адреси пунктів відправлення та призначення, вибрати орієнтовний час відправлення та натиснути кнопку "Прокласти маршрут". Функція запропонує декілька можливих маршрутів по даному запиту. Крім того, плануючи маршрут, користувач може вибрати зі списку кращий вид транспорту, а також налаштувати критерії вибору маршруту - кращий, мінімум пересадок або менше ходьби.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать