В Полтаві пройшли туристичні змагання «Тернистий Шлях 2013»

Пройдуть лише запеклі! Саме таким був девіз цьогорічних змагань. На прохання учасників «Зимового Походу 2012» маршрут був збільшеним і урізноманітнений цікавим креативними завданнями.

Командам довелося подолати майже 50 кілометрів менше ніж за півдоби, по дорозі розшукуючи секретні коди.

16 березня до дня пам’яті Карпатської України Полтавськким осередком Молодіжного Націоналістичного Конгресу за підтримки магазину TopRope.com.ua було проведено туристичні змагання «Тернистий Шлях 2013». Цей захід є прямим нащадком минулорічного квесту «Зимовий похід 2012». Організація подібних заходів сформувалась як традиція. Подібного на теренах Полтавщини ніхто не організовує.

Такі змагання добре показують хто в цьому житті хто. Тут перевіряються друзі, коли нема війни, народжується особиста хоробрість та загартовується сила духу. З 15 учасників які стартували із Полтави до фінішу дійшли тільки п’ятеро. Дійсно, девіз змагань – «Пройдуть лише запеклі» своє виправдавۥ

«Було весело, але й іноді хотілось плакати, все ж таки доводилося йти не дивлячись на біль та втому. Я не уявляла як можна взагалі пройти таку відстань, настільки повинна бути фізична витримка та впевненістьу собі, своїх силах. Дійсно змагання для найвитриваліших. Хоч я й не дійшла до фінішу, про що сильно шкодую, з гордістю можу сказати, що я булла учасником цих змагань, я спробувала і не пожалкувала. Велике спасибі організаторам, це був найекстремальніший день в моєму житті, який залишиться в моїй пам’яті надовго.» - поділилася враженнями учасниця змагань Інна Магас.

«Ми йшли дуже довго, а ж поки не дійшли до Контрольної точки №3 і там почалося саме веселе,після того ми хотіли всіх обігнати і пішли через поля. Знаєте є приказка: Йде через поле чере гай – хлопчик бо сліпий! Ото і ми так шли і думали про кубок. Та не так сталося як гадалося, я вирвався вперед разом з хлопцями, які були на контрольних точках. Члени моє їкоманди трошки відстали від нас. В одного піднялася температура, а інший запанікував. Та не дивлячись на все я дійшов до кінця, я був такий щасливий коли підходив до берега річки Коломак, там де бувфініш я був такийщасливий, що дійшов до кінця, що навіть заплакав. Але я був радий, що пройшов свій "тернистий шлях"!» - поділився своїми враженнями МНКівець Гліб Стрижко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов