На території Кременчуцької виховної колонії відбулось засідання піклувальної ради

На території Кременчуцької виховної колонії відбулось засідання піклувальної ради Кременчуцької виховної колонії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради. Зустріч відбулась під головуванням заступника міського голови, голови піклувальної ради Віталія Малецького.

В засідання прийняли участь керівництво Кременчуцької виховної колонії, представники управлінь та відділів міськвиконкому, міського центру зайнятості, громадських, релігійних організацій, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Віталій Малецький розпочав засідання з організаційно-плануючих питань, в яких визначив основні завдання та повноваження Піклувальної ради. У своєму виступі він зазначив, що громадськість міста бере активну участь в житті колонії. Завдяки налагодженій співпраці в установі постійно проводяться просвітницькі, культурно-масові, фізкультурно-спортивні та розважальні заходи. Керівництвом установи створені умови, які сприяють підтриманню рівня життя дітей, сумісних з людською гідністю та нормами, що прийняті у суспільстві.

Начальник виховної установи Юрій Величко висловив слова вдячності міській владі та громадськості за посильну допомогу, яка надається колонії. Ознайомив членів Ради з позитивними змінами в матеріально-технічному оснащенні закладу, основними напрямками діяльності персоналу та умовами, які створені в установі для відбування покарання, проживання і навчання вихованців.

В ході обговорення керівники порушили ряд проблемних питань, а зокрема:

• паспортизація вихованців;

• пошук виробничих замовлень для підлітків, які відбувають покарання в установі;

• забезпечення житлом іногородніх співробітників колонії;

• створення матеріальної бази на території професійно-технічного училища установи для ліцензування професії автослюсаря;

• взаємодія з навчальними закладами міста з питань направлення молоді для навчання у відомчі навчальні заклади Державної пенітенціарної служби України;

• спільні шляхи роботи з міською владою з питань цивільної оборони та мобілізаційної роботи;

• освітлення вулиці біля адміністративного будинку виховної установи, яка є прилеглою територією міста;

• закріплення серед духовенства міста настоятеля для проведення духовної роботи з підлітками в Храмі на території установи.

В затишній атмосфері за круглим столом членами піклувальної ради та керівництвом виховної колонії були визначені основні напрямки подальшого функціонування ради та підготовлено пропозиції до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо вирішення порушених проблемних питань.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов