На тринадцятій сесії міської ради депутати внесли зміни до показників міського бюджету

Сьогодні відбулася тридцята сесія міської ради шостого скликання, яку провів міський голова Олександр Мамай. Внесено зміни до показників міського бюджету.

Керуючись пунктами 23, 43 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України (із змінами) відповідно до рішення п’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2013 рік», позачергової двадцять другої сесії Диканської районної ради шостого скликання від 24 січня 2013 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік»:

доходну та видаткову частини міського бюджету по загальному фонду збільшити за рахунок субвенції на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування в сумі 62,892 тис.грн.;

доходну та видаткову частини міського бюджету по спеціальному фонду збільшити за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету в сумі 4605,310 тис.грн.

За пропозиціями заступників міського голови і головних розпорядників бюджетних коштів, пропонується збільшити видатки міського бюджету за рахунок залишків бюджетних коштів загального та спеціального фондів станом на 01 січня 2013 року, іншої субвенції з обласного бюджету та виділити головним розпорядникам бюджетних коштів.

Депутати розглянули питання приведення договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури міста у відповідність до чинного законодавства, питання житлово-експлуатаційних підприємств Полтавської міської ради, врегулювали окремі питання щодо власності на земельні ділянки.

Внесено зміни до Програми покращення умов обслуговування платників податків міста Полтави та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2012-2015 роки, до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2013 рік, до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2012-2016 роки (зі змінами) та затвердження Переліків природоохоронних заходів, на які передбачаються видатки з міського фонду охорони навколишнього природного середовища та за рахунок субвенції з обласного бюджету в 2013 році, до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2013 рік.

Затверджено нові редакції Статутів Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628, підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», комунального підприємства «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування», комунального підприємства «Полтавське міське бюро технічної інвентаризації» Полтавської міської ради.

Депутати затвердили Програму розвитку підприємництва в м. Полтава на 2013-2014 роки, Програму економічного і соціального розвитку м. Полтава на 2013 рік, Міський енергетичний план м. Полтави на 2013 – 2015 роки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов