Народний Фронт Полтавщини

Нещодавно в інтернеті, на сайті інформаційно – політичної газети «Україна молода», з’явилася стаття Василя Неїжмака: «Нацики» та націоналісти. Хто й навіщо перед новими президентськими виборами знову «фашизує» молодіжний патріотичний рух?».

Дана стаття вийшла в номері 037 за 12.03.2013 року. Її можна побачити та прочитати за цим посиланням
( http://www.umoloda.kiev.ua/number/2237/180/79643/ )
Все б то нічого бо питання й справді актуальне, але сам зміст статті, м’яко кажучи, нас здивував.

Перший пункт статті адекватний та зрозумілий, в ньому розповідається про VII всеукраїнський збір «Молодіжного націоналістичного конгресу», який також веде свою активну діяльність на теренах Полтавщини, за що ми їм щиро вдячні, і в разі потреби готові всіляко підтримувати.
Далі ж автор, від свого імені, починає піднімати питання лже-патріотів і плавно переходить до подій які відбуваються в Полтаві, та висловлює своє повне незадоволення діяльністю НФП (Народний Фронт Полтавщини). Зі слів автора статті можна зрозуміти, що НФП виник нещодавно і взагалі невідомо звідки взявся, але це зовсім не так адже автор не бере до уваги діяльність організації з 2010 року (окремі члени організації почали свою діяльність, та брали активну участь в різних заходах ще з 2006 – 2007 років), а вказує тільки на останню акцію, при чому вказує що її атрибутами були прапори та банер з символом «ідея нації», фашистським символом за його словами. Він починає висвітлювати акцію майже, як початок поширення неонацизму на Полтавщині.
Тому до відома автора статті, на «Марші пам'яті Героїв Крут, Полтава - 2013» були присутні члени від SNA (Соціал-Національна Асамблея), які приїхали підтримати акцію з різних регіонів України (за що ми їм щиро вдячні). Символ «ідея нації» є частиною емблеми саме цієї організації. На сайті SNA (http://sna.in.ua/archives/319 ) докладно і зрозуміло пояснюється чому саме символ «ідея нації» став емблемою організації. В символіці ж НФП символу ідея нації немає. Тому перш ніж писати незрозумілі звинувачення, які базуються лише на неадекватних припущеннях, автору слід було спочатку ознайомитися з цією інформацією.
Також автор вбачає, що ми ведемо відокремлену діяльність від всіх інших патріотичних організацій Полтави та партій, що знову ж таки не є правдою. Навпаки ми раді бачити на своїх заходах людей від ВО «Свобода», «МНК», «Сокіл» та інших патріотичних організацій Полтавщини. Також із задоволенням, по мірі можливості, підтримуємо акції які проводяться цими організаціями, але не як організатори, а як рядові учасники та прихильники, при цьому не розгортаючи прапорів НФП, адже взаємопідтримка та співпраця патріотичних організацій між собою, на нашу думку, є просто необхідною для подальшого розвитку патріотично свідомої молоді та суспільства в цілому. Нам піар не потрібен, але і на наших акціях ми завчасно попереджаємо щоб люди не використовувала іншої символіки окрім: державних символів України, символіки ОУН-УПА та символіки організацій які являються організаторами або співорганізаторами акцій.
Також автор статті вказує на те, що НФП, пропускає багато вагомих акцій та (УВАГА) має значне фінансування від проросійських сил. Це також легко пояснити, про багато акцій ми дізнаємось після їх проведення, тому що поки немає чіткої співпраці між патріотичними організаціями Полтави та й України взагалі, а інформування через інтернет буває часто недостатньо ефективним. Стосовно фінансування, то так нас фінансують, але тільки не проросійські сили, а ми самі шляхом добровільних внесків членів організації. І тому ми хотіли б дізнатися де ці тисячі чи мільйони які нам приписують та звідки журналіст В. Неїжмак взагалі, якщо можна так сказати, «видрав» цю інформацію.

Підсумовуючи все це, ми не збираємося залишити без уваги статтю яка компрометує та виставляє в негативному світлі Народний Фронт Полтавщини, його членів та прихильників, і насамперед будемо вимагати у керівництва та редакції видання «Україна Молода» спростування даної статті.

Керівництво ГО «НФП»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов