До Полтави завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні

Відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олександр Удовіченка та голови обласної ради Іван Момота з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні паном Троєм Лулашником.

Керівники області ознайомили Гостя з Полтавською областю, її економічним та культурним потенціалом.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, зокрема, окреслив пріоритетні на найближчу перспективу для розвитку області сектори економіки, співробітництво в яких може бути цікавим для канадського бізнесу. Передусім, це розвиток молочного та м`ясного тваринництва, нафтогазовидобування та важке машинобудування. В свою чергу пан Лулашник відмітив, що Україна і Канада мають багато спільного в розвитку та потенціалі саме цих секторів наших економік. Він також поінформував також про стан переговорного процесу щодо Угоди про вільну торгівлю між нашими країнами.

Керівники області зупинилися також на роботі органів влади та місцевого самоврядування із формування сприятливих та партнерських умов ведення бізнесу на Полтавщині, що є запорукою зацікавленості потенційних інвесторів в роботі на території області.

Предметом окремої уваги сторін були можливості співпраці в освітній сфері, розвитку громадянського суспільства, підтримки контактів із українцями Канади, а також можливостями, які надає канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив. Одна з громадських організацій області (ГО «Цент Монтессорі» (м. Полтава) отримала грантову допомогу Фонду для закупівлі обладнання для реабілітації дітей, хворих на аутизм.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов