У ПолтНТУ обрали міс ще двох факультетів - електромеханічного та нафти і газу та природокористування

13 березня протягом двох годин у актовій залі ПолтНТУ тривав конкурс відбіркових змагань «Міс ПолтНТУ 2013».

За перемогу змагались 7 представниць електромеханічного факультету та факультету нафти і газу та природокористування. Стереотипи, що професії пов’язані з механікою та нафтогазовою справою обирають лише чоловіки щорічно руйнуються під час конкурсу «Міс ПолтНТУ 2013». Дівчата мали проявити себе у п’яти конкурсних епізодах – «привітання», «мій талант», «вітальне дефіле», «квіткове дефіле» та «дефіле у вечірніх сукнях».

Завдання конкурсу мали творчий характер, не обмежували ідей і можливостей юних красунь. Насиченість програмита жіноча конкуренція зробили свято видовищним і цікавим. Дівчата гідно представили себе у всіх випробуваннях.

«У конкурсах краси я беру участь не вперше, проте «Міс факультет» - це дуже відповідальний конкурс і я рада, що, незважаючи на усі складності мені вдалося здобути перемогу», - зазначила «Міс електромеханічний факультет 2013» Анна Шипрук (101 МА).

«Як на мене, найважче було підготувати виходи дефіле, знайти тематичні сукні для них», - поділилася «Міс факультету нафти і газу та природокористування » Світлана Желізняк (101 НГ).

Нелегка місія - обрати найкращу - була покладена на почесних членів журі:декана факультету нафти і газу та природокористування Анатолія Павленка та заступника декана електромеханічного факультету Миколу Шпильку. У кожної з конкурсанток в залі була значна підтримка, чиї оплески інколи заглушали навіть музику.

Також обрали «Міс глядацьких симпатій», нею стала студентка факультету нафти і газу та природокористування Євгенія Самохіна (401-НГ ).

Наступний відбірковий конкурс відбудеться 20 березня на факультеті інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем та архітектурному факультеті.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов