ПОДАТКІВЦІ ГОДУВАЛИ КРЕМЕНЧУЖАН ТОРТОМ ТА ДАРУВАЛИ ПОЛТАВЦЯМ КУЛЬКИ

Працівники податкової служби узяли участь у святкуванні Масляної у Полтаві та Кременчуці

Під час народних гулянь у Полтаві, присвячених Масляній, відбулася акція під назкою «Декларуй. Україну будуй!» Організували її фахівці податкової інспекції спільно з волонтерами служби, студентами Полтавського кооперативного технікуму. Метою цього було надати полтавцям інформацію про обов’язок декларування своїх доходів. Про це повідомили у прес-службі ДПС України в Полтавській обасті.

Так, у ході акції податківці та їх помічники розповсюджували серед мешканців міста кольорові кульки, прапорці, кишенькові календарі та листівки із промовистим логотипом "Декларуй.Україну будуй!" При цьому помічники податківців роз’яснювали полтавцям та гостям міста інформацію про отримання податкової знижки та обов’язок подання декларації за минулий рік. Вручали перехожим і листівки з короткою інформацією щодо декларування. Як зазначили у прес-службі ДПС Полтавщини, студенти, навчання яких оплачують батьки, особливо цікавилась порядком отримання податкової знижки на навчання. Значний інтерес інших перехожих викликав нововведений податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов