У Кременчуці розпочався двомісячник чистоти та порядку

У Кременчуці із 18 березня по 18 травня 2013 року триватиме двомісячник чистоти і порядку.

У даного рамках заходу заплановано привести територію міста у належний санітарний стан. До участі у двомісячнику чистоти та порядку долучатимуться всі міські організації, установи, підприємства різних форм власності, а також пересічні кременчужани.

У вищезазначених об’єктах упродовж двох місяців має бути організована відповідна робота у плані наведення порядку на прилеглих і закріплених за ними територіях. На комунальні підприємства, що підпорядковані управлінню житлово-комунального господарства міста, покладені зобов’язання з виконання ямкового ремонту шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипки та грейдерування ґрунтових шляхів міста, очищення прибордюрної частини доріг від піску та бруду, проведення комплексних заходів із впорядкування парків, скверів, зелених зон, інших територій, що перебувають на його утриманні. У цей період управляючі компанії ТОВ «Добробит», «Житлорембудсервіс», ЖЕП «Перспектива» мають привести в належний стан цоколі будинків, паркани, прибудинкові території, дитячі майдан­чики, що перебувають на їх утриманні, а також залучити мешканців до впорядкування дворових територій.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов