ВИСОКІ СТАНДАРТИ ДЛЯ ОСВІТИ ДІТЕЙ

Президент вимагає в масштабах країни створити 100 тисяч нових місць у дитячих садках

«Досягнення європейського рівня охоплення дітей дошкільною освітою — мета, яку ставить Президент України», — заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Президент України Віктор Янукович поставив завдання — протягом наступних двох років розширити мережу дошкільних навчальних закладів у державі, щоб забезпечити охоплення дітей дошкільною освітою на рівні не менше 85%. Цей показник відповідатиме європейським стандартам і повністю задовольнить потреби сімей з дітьми. Про це заявив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко під час ознайомлення з ходом реконструкції дошкільного навчального закладу «Смородинка» у м. Лубни Полтавської області.

«Президент вимагає в масштабах країни створити 100 тисяч нових місць у дитячих садках», — зазначив Ю. Павленко, зауваживши, що минулого року в дошкільних закладах було створено 63 тисячі місць. За його словами, нові соціальні ініціативи Президента ставлять перед центральними та місцевими органами влади завдання: забезпечити право дитини на розвиток і дошкільну освіту.

Уповноважений Президента звернув увагу, що програма Глави держави щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів реалізується останні три роки. «За три останні роки збудовано, реконструйовано, відновлено роботу 1345 дитячих садків, крім того, в масштабах усієї країни відкрито додатково близько 3500 тисяч груп», — сказав він. — «Сьогодні охоплення дітей дошкільного віку в дитячих садках перевищує 60%».

Ю. Павленко також повідомив, що Полтавська область демонструє одну з найкращих позитивних динамік у країні щодо розвитку дошкільної освіти. «У Полтавській області рівень охоплення дітей заняттями в дитячих садках становить більше 70%. Полтавщина уже цього року має можливість виконати завдання Президента щодо розвитку дошкільної освіти», — сказав Уповноважений Президента з прав дитини. Він також зазначив, що у Лубенському районі відсутня черга дітей у дитячі садки. Крім того, введення в експлуатацію реконструйованого дитячого садочку «Смородинка» в Лубнах дасть змогу повною мірою забезпечити потреби дітей у дошкільній освіті.

Прес-служба Партії регіонів

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов