Понад 207 млн.грн. доходів задекларували полтавці на середину березня 2013 року

З початку року до податкових органів області декларації про доходи подали 8980 громадян, що на 2377 осіб, або на 36% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Сума задекларованих доходів складає майже 207 млн.155 тис. грн., що більш ніж на 50 млн. 198 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. За результатами декларацій поданих громадянами, які відносяться до категорії „зобов’язаних”, сума самостійно визначеного податкового зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб складає 6 млн. 19 тис. грн., що у порівнянні з аналогічним періодом 2012 роком на 3 млн. 826 тис. грн., або у 2,7 рази більше.

Враховуючи той факт, що значна частина населення області проживає в сільській місцевості, щороку особлива увага приділяється виявленню та залученню до декларування громадян, які отримують доходи від вирощення та реалізації товарної сільськогосподарської продукцію. Так, з початку року до податкових органів області надійшло 4205 декларацій від громадян зазначеної категорії. Отримані у 2012 році доходи у вигляді спадщини задекларували 1292 громадянина області.

Доходи від здачі в найм нерухомого майна задекларували 612 громадян області, із них від надання в найм житлових приміщень 210 осіб. Отримані доходи від надання різного виду послуг задекларували 325 громадян. Доходи від продажу нерухомого майна задекларував 171 громадянин. З початку року свої доходи від продажу рухомого майна задекларували 88 громадян області. 35 громадян області задекларували іноземні доходи. Отримані інвестиційні прибутки у 2012 році задекларували 32 громадянина області. З початку року 16 осіб задекларували отримані у 2012 році доходи від декількох працедавців у розмірі що перевищує 120 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року. Доходи у вигляді призів, подарунків задекларували 15 громадян. Суму заборгованості, за якою минув строк позовної давності, задекларували 8 громадян. 196 громадян області задекларували інші доходи

З початку року своїм правом на отримання податкової знижки скористалися 1995 громадян області, що на 362 особи більше ніж у відповідному періоді 2012 року. За результатами самостійного проведення громадянами розрахунків, сума зайво сплаченого податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню складає 1771,4 тис. грн.

Зараз кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними впродовж 2012 року – у розпалі, проте зволікати не варто. Державна податкова служба в області нагадує, що декларацію про доходи і майновий стан слід подавати до органу державної податкової служби за місцем податкової адреси платника податку, тобто за місцем реєстрації (по паспорту). Громадяни, які зобов’язані надати декларацію про майновий стан і доходи за 2012 рік, повинні це зробити не пізніше 30 квітня 2013 року, а ті, хто претендує на отримання податкової знижки – не пізніше 31 грудня 2013 року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов