Викладачі кафедри міжнародної економіки ПолтНТУ стали учасниками нової ініаціативи Предствництва ЄС в Україні

6-10 березня 2013 року асистент кафедри міжнародної економіки Людмила Радченко взяла участь у першій сесії Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine), яка відбулася у Києві.

Як повідомляє прес-служба ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка, організатором заходу виступив Український освітній центр реформ за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Всього у сесії прийняло участь 40 учасників, які були відібрані на конкурсній основі з-поміж понад 400 аплікантів.

На початку роботи Школи співробітники Представництва ЄС в Україні розповіли учасникам про нинішній стан відносин між ЄС та Україною. Зокрема, Голова Представництва ЄС Ян Томбінський окреслив перспективи підписання Угоди про асоціацію та здійснення необхідних для цього реформ. Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Золтан Салаі та Радник з питань преси та інформації Представництва ЄС Вікторія Давидова торкнулися питань свободи медіа в Україні, а Керівник торгівельно-економічного відділу Представництва ЄС Ніколас Бердж поділився своїм баченням стану бізнесового клімату в Україні, а також розповів про рух країни у напрямі створення глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі з ЄС.

Під час 5-ти денного навчання учасники разом із українськими та зарубіжними експертами – Представником України при ЄС у 2008-2010 роках Андріем Веселовським, заступником Генерального директора Центру Разумкова  Валеріем Чалим, незалежним експертом із права ЄС та учасником переговорної групи від Україні щодо створення ЗВТ з ЄС Тарасом Качкою, директором енергетичних програм Центру «Номос» Михайлом Гончаром, експертом Центру дослідження європейської політики, (м. Брюссель) Крістіаном Еґенхофером, старшим дослідником Європейської ради з закордонних відносин, (м. Лондон) Ендрю Вілсоном, науковим директором Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Олександром Сушком– обговорювали політичні аспекти відносин між Україною та ЄС; європейський та євразійський вектори української інтеграції; перебіг переговорів про глибоку та всебічну зону вільної торгівлі; освітні програми держав-членів ЄС, якими можуть скористатися українські студенти, щоб навчатися за кордоном; 3-й енергетичний пакет ЄС та його застосування в Україні; енергетичні відносини в трикутнику Україна – ЄС– Росія; новації у Європейській політиці сусідства, Східного партнерства та їхній вплив на Україну; нинішній етап візового діалогу між Україною та ЄС; норми Угоди про спрощення оформлення віз та Візового кодексу ЄС.

За результатами активної роботи учасники сесії Школи європейських студій отримали сертифікати.

Також учасники зустрічі брали участь у спеціальних рольових іграх. Взяли участь в імітації переговорів про зону вільної торгівлі між ЄС та Україною, попрацювали в групах над розробкою гасел соціальної реклами у сфері гендерної рівності, проаналізували права та обов’язки громадян у візовій сфері.

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов