Суд вирішить питання про звільнення директора Миргородського заводу від відповідальності

Прокуратура області направила до Миргородського міськрайонного суду кримінальне провадження щодо директора ПАТ „Миргородський завод мінеральних вод” для вирішення питання про звільнення його від кримінальної відповідальності.

«Зважаючи на те, що під час досудового розслідування товариство у повному обсязі відшкодувало понад 1,5 млн. грн. збитків, завданих державі, кримінальне провадження щодо директора ПАТ направлено до суду на підставі ч. 4 ст. 212 КК України», - повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури області Сергій Остапенко.

Наразі підприємство працює. За словами С. Остапенка, заборгованості щодо виплати заробітної плати працівникам та обов’язкових платежів до бюджету держави не має.

Нагадаємо, у жовтні минулого року працівники податкової міліції за фактом умисного ухилення від сплати податків порушили щодо службових осіб ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод» кримінальну справу.

Довідково: згідно ч. 4 ст. 212 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обовязкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).

9 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов