Оксана Деркач привітала Полтавський юридичний інститут Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» з 11-річчям

Урочистості з нагоди свята зібрали в актовій залі закладу не лише педагогічний склад та студентів, але й надповажних гостей – представників обласної та міської влади, правоохоронних органів та органів правосуддя, установ юстиції та інших сфер юридичної діяльності.

Про важливість існування, історію створення та розвитку, здобутки та покладені перед інститутом завдання говорив академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, завідувач кафедри кримінального права №1, Герой України, ректор Національного університету «Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого» Василь Тацій. Він наголосив на тому, що рішення про створення філіалу, прийняте у 2002 році, було абсолютно правильним. Про це свідчать показники діяльності закладу – високий рівень знань студентів, що виходять зі стін вишу, лише підтримує авторитет Національного університету «Юридична Академія України імені Ярослава Мудрого». При сьогоднішньому наднизькому попиті на юридичну спеціальність на ринку праці та жорсткій конкуренції випускники Академії затребувані! За ці 11 років, зазначив Василь Тацій, інститут пройшов той шлях розвитку, для якого іншим знадобилися б десятиліття!

- Існування в Полтаві юридичного інституту – велике надбання для міста, - зазначила Оксана Деркач. – Дуже важливо, що наші діти можуть отримувати якісні знання і диплом одного з найкращих вузів України! Тим паче, що заклад має надзвичайну, надсучасну матеріально-технічну базу! Тож, - звернулась секретар міської ради до студентів, - я бажаю вам не лінуватися, не втомлюватися вчитися, не розслаблятися і взяти абсолютно все, що дає вам чудовий, поважний педагогічний склад. Вам, шановні викладачі бажаю вдячних студентів. А інституту й академії – процвітання!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов