УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ПОЛТАВЩИНИ ВІДЗВІТУВАЛИСЯ ЗА РОБОТУ У МИНУЛОМУ РОЦІ

Працівники відділів культури та туризму райрад Полтавщини взяли участь у розширеному засіданні колегії. Почали «за здравие», а закінчили, як говориться, за упокій

Сьогодні представники управління культури та туризму райрад та облради відчитувались за виконані справи в минулому році. Захід відбувся у полтавському Краєзнавчому музеї.

На засіданні головували заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Микола Перепелиця, начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій, заступник начальника — начальник відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської ОДА Валентина Вождаєнко, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської ОДА Лариса Оніщук.

Першим слово узяв Віктор Шадчнєв. Він зауважив, що туризм не можна оцінювати тільки з економічної точки зору:

— У розвитку туризму головну роль відіграє усвідомлення приналежності до нашої національної культури. Потрібно укріпити нашу національну свідомість. Полтавщина має унікальне туристичне розташування. У нас дуже багато культурних та історичних надбань. Тому ми маємо всі умови для хорошого розвитку туристичних відносин. Наприклад, зараз у Російській Федерації буде проходити одна з найбільших міжнародних туристичних виставок. Україну там представлятиме Крим, Трускавець та Полтавщина. А вже восени ми візьмемо участь у виставці, що відбудеться у Санкт-Петербурзі. Ми співпрацюємо з багатьма туроператорами, адміністраціями музеїв та різними представниками туристичної сфери. Тому докладемо всі зусилля, щоб підняти туристичний рівень вище.

По закінченню промови Віктор Шадчнєв нагородив діячів сфер культури та туризму квітами. А начальника відділу культури Зінківської райради — нагрудним знаком та подякою за сумлінну працю у сфері культури та туризму. Окрім цього квітами привітали ювілярів. Закінчивш з поздоровленнями, Віктор Шадчнєв та Микола Перепелиця пішли з конференції. Залишився Геннадій Фасій. Він прозвітувався перед присутніми за роботу у минулому році. А потім — закликав присутніх згадати тих, хто пішов з життя у минулому році хвилиною мовчання.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов