Першій музичній школі в Полтаві виповнилося 75 років

З нагоди ювілею музичної школи № 1 у Полтаві відбувся звітний концерт вихованців цього закладу

Учора в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя відбулися урочистості. Приводом до цього стало те, що цього року Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені Платона Майбороди виповнилося 75 років. Вітання зі святом приймали колектив та вихованці закладу. Традиційно звітний концерт школи зібрав аншлаг!

Як повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, після вступного музичного попурі та виступу хору хлопчиків заклад з ювілеєм привітала заступник міського голови Світлана Порохня.

— Ваша музична школа несе таку велику просвітницьку місію, що про її досягнення знають не лише в нашому місті. А до такого славного сьогодення додається і не менш славне минуле цього закладу, — зазначила чиновник. — Тепер вже полтавці звикли до звітних концертів мистецьких шкіл Полтави і ходять на виступи цілими сім’ями. І, справді, послухати виступи юних віртуозів варто, адже вони виступають на дуже високому рівні. Бажаю музичній школі процвітання, прекрасних талановитих вихованців, а міська влада буде підтримувати її в подальшому розвитку!

Після цього найкращих викладачів та школу в цілому було нагороджено грамотами та подяками. Світлана Порохня передала директору музичної школи Євгену Дуднику сертифікат від міського голови Олександра Мамая на облаштування музичного класу акустичним обладнанням.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов