Із потеплінням у Полтаві боротимуться зі стихійною торгівлею

У Полтаві створили спеціальні рейдові бригади, до яких увійшли працівники райвідділів міліції, відділу ДАІ, інспекції з контролю за благоустроєм, аби контролювати найпопулярнішихі точки несанкціонованої торгівлі.

Як повідомляють у прес-службі УМВС області, зараз основна увага приділяється стихійному ринку по вулицях Новобазарній, Шевченка, Куйбишева.

– Створені бригади будуть виходити за адресами, де процвітає несанкціонована торгівля. А це в раойні Центрального ринку, Алмазного, Браїлок, Половок, Мотелю, Південного вокзалу, тощо, – зауважив Сергій Ігнатенко, інспектор сектору організації охорони громадського порядку Полтавського міського управління.

Протягом березня-квітня під час рейдів працівники вищезазначених служб перевірятимуть дозвільні документи. Дуже часто підприємці, які здійснюють торгівлю не в обладнаних місцях, порушують санітарний стан продукції.

Як зазначають в міліції, від неякісного товару можуть серйозно постраждати полтавці. У свою чергу, жителі міста повинні утримуватися від покупок на стихійних ринках.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов