Податківці Полтавщини вилучили понад 860 тисяч «конвертаційних» гривень

ДПС у Полтавській області продовжує боротися з «конвертаційними» центрами

Працівники податкової міліції державної податкової служби в Полтавській області продовжують проводити заходи з метою повного стягнення несплачених до бюджету сум податків. Тому ДПС займається відпрацюванням підприємств-вигодонабувачів раніше викритих «конвертаційних центрів». Зокрема, з початку року за ініціативою податкової міліції вже було проведено 2 документальні перевірки платників податків, які скористувалися послугами вказаних «конвертаційних» центрів.

Як повідомили у прес-центрі ДПС у Полтавській області, у ході проведення слідчих заходів відповідні служби вилучили валютні кошти на загальну суму в еквіваленті понад 860 тис. грн. Серед коштів — євро та долари США.

Крім цього встановлено 2 факти легалізації організаторами «конвертаційних» центрів отриманих незаконним шляхом грошових коштів. За вказаними фактами розпочато досудове слідство за ознаками ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом).

До речі, нещодавно працівники державної податкової служби припинили діяльність ще одного «конвертаційного центру». Тоді зловмисники незаконно проконвертували понад 37 млн. грн. (за винагороду в 7% від загальної суми перерахованих коштів). Це дало зловмисникам змогу ухилитися від сплати податків на суму близько 6 млн. грн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов