Полтавська область: рятувальники спільно з військовими провели навчання

14 березня на центральній базі зберігання та ремонту засобів радіаційного, хімічного та біологічного захисту, відбулось спільне навчання підрозділів У ДСНС України у Полтавській області та військового пожежного підрозділу щодо ліквідації надзвичайних ситуацій.

За легендою навчань пожежа виникла на складі паливо-мастильних матеріалів. У ході тренування рятувальники та особовий склад військової частини підтвердили готовність до виконання завдань згідно плану пожежної безпеки та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Також було перевірено алгоритм дій штатних і позаштатних пожежних розрахунків при гасінні пожеж на території військової частини. Особлива увага при цьому зверталась на відпрацювання схеми взаємодії та організацію спільних дій служби пожежної безпеки військової частини та пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС у Полтавській області, правильність та своєчасність проведення евакуаційних заходів.

По закінченню навчань заступник голови обласної державної адміністрації Борис Галушко, начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко та командир військової частини Ігор Іванченко дали високу оцінку консолідації спільних дій рятувальників та військовослужбовців.

 IMG_0117

 IMG_0081

 IMG_0121

 IMG_0067

УДСНС у Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов